Peugeot 206 club CZ&SK

V. Sraz klubu v Ostrově nad Oslavou

26.08.2016

Pátý velký sraz našeho klubu proběhl o víkendu 27.-28.8 2016, nicméně pro většinu z nás začal již v pátek. Sraz v Ostrově nad Oslavou nebyl první, byli jsme zde již minulý rok a prostředí nás natolik uchvátilo, že jsme se rozhodli zde být i tento rok.

Pro většinu z nás to vše začalo příjezdem do areálu v Ostrově a stavěním stanů, které né vždy bylo uplně jednoduché a některým trvalo velmi, upravdu velmi dlouho. Začalo se vše pomalu a postupně organizovat, přijížděli další přátelé se svými mazlíky a parta se začala postupně rozrůstat. To vše doprovázelo naražení sudu, pivko, pokec s přáteli a první noční fotky.

Jako spestření večera jsem osobně bral telefonát od Tomáše, kterému se někde po dálnici, když jel za námi roztrhl klínový řemen a nezbývalo nic jiného, než pro něj skoro o půlnoci dojet a do areálu jej dotáhnout. Inu, držíme při sobě a pokud má někdo problém, není problém mu pomoci, což se ukázalo i následnující den, když skupina asi 5-ti lidí onen řemen měnila - nakonec úspěšně :D

Nový den začal již standardně trochu pomalu a jako první, což je tak nějak už zvykem se začali fotit první fotky. Lidé se štosovali na spanilou jízdu a vyráželi jsme všichni za sebou několik kilometrů do hospůdky ve Velké Bíteši, kde jsme měli domluvený oběd. Po obědě standardní cesta zpět, nicméně tentokrát spanilá jízda nekončila zpět v areálu, ale jeli jsme kousek za Ostrov nad Oslavou, kde na jednom plácku u hřbitova proběhlo skupinové focení - viz fotky.

Po nafocení všeho, konverzaci atd. jsme se vydali zpět do areálu, kde se konalo několik soutěží. Ze soutěžních disciplín to byl tentokrát nejhlasitější výfuk, nejlepší audio, seriový vůz, řidič klubu, nejrychlejší jedlík a v neposlední řadě večerní tombola. Tombolu tentokrát uváděl lehce společencky cinklý Lukáš, který místy netušil co nabízí, ale dělalo mu to neuvěřitelnou radost :D Hlavní cena byly levé přední dveře z 206ky, které nemohl vyhrát nikdo jiný, než Michal a ano, tvářil se opravdu nadšeně, protože to bylo asi to jediné, co si přál, aby nevyhrál. Zbytek večera se opět táhl ve společenském a přátelském duchu až do brzkého rána.

Poslední den je vždy takový zvláštní, celé to vždy končí a málokomu se chce domu, i když víme, že se brzy uvidíme znovu. Tak snad před zimou se zase všichni sejdeme a společně něco podnikneme.

Komentáře ke srazu

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.