Peugeot 206 club CZ&SK

Ukončení sezony 2016 - 1. část

12.11.2016

Jak už to na konci sezony bývá, nastává zima a i náš klub se připravuje na konec tohoto roku. A to by bylo, abychom se někde nesešli, nepokecali a tento úspěšný rok také nezapili.

Ukončení sezony se konalo 12. listopadu 2016. Začínalo u Lukáše doma, kde jsme se sešli (viz společná foto) a společně jsme vyrazili na krátkou spanilou jízdu směr výstaviště Lysá nad Labem, kde se konal letošní autosalon. První zastávku činila hospůdka kde jsme se všichni posilnili obědem a hurá na výstaviště. Zde se všichni rozutekli na všechny světové strany, nicméně jsme se opět sešli v oné hospůdce na kávě či horké čokoládě. Zjistili jsme kde je nejbližší obchod pro nakoupení zásob na večer a hurá k Lukášovi, kde jsme si společně na tuto sezonu připili. Následující ráno bylo trochu tragický, ale přežili jsme všichni.

Komentáře ke srazu

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.