Peugeot 206 club CZ&SK

Ukončení sezony 2016 - 2. část

10.12.2016

Poslední, opravdu poslední naše ukončení sezony byl společně strávený večer v Naggou zařízené hospůdce, kde jsme v teple pokecali a královsky se navečeřeli.

Tomu všemu ale předcházel sraz na střešním parkovišti obchodního domu Arkády Pankrác (viz foto, poprvé v historii z dronu). Sešli jsme se v poměrně hojném počtu a už jen zbývalo vyrazit na spanilou jízdu Prahou do hospůdky kousek za Libuší. Spanilá jízda Prahou se ale tentokrát moc nepovedla. Nečekaně a nesmyslně bylo mnoho aut a tak naše jízda byla zbytečně roztrhaná. V konečném důsledku jel každý po vlastní ose, resp. tři menší skupinky jeli samostatně. Všichni ale dorazili do cíle (hospůdky).

Na závěr bych chtěl Naggovi ještě jednou moc poděkovat za hostinu, protože něco takového v historii klubu ještě nikdy nikdo neudělal a ten tataráček, ten byl :). Takže ještě jednou děkuju kamaráde a příští sezonu se zas uvidíme :).

Komentáře ke srazu

Nagga | 29.12.2016 13:10
Přátelé a kamarádi jste jediná komunita kolem mě která za něco stojí.... a lidé se k sobě chovají slušně.... Proto jsem to udělal a doufám že se to stane tradicí...
spotkiller | 16.01.2017 06:50
Taky bych chtel za me a Paju moooc podekovat Tomovi bylo to luxusni pohosteni a urcite se ti odplatime.Jinak ke srazu - opet to byla luxusni akce naseho klubu a jsme s Pajou mooc radi ze jsme vas vsechny poznali ;) Tesime se na vas v cervnu ve Vrbne a to uz prijedeme s nasim nejmensim clenem klubu ;)

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.