Peugeot 206 club CZ&SK

Minisraz na CarWars v Panenském týnci

15.05.2015

Tento víkend (15. – 17. května 2015) proběhnula tuning akce s názvem CarWars. Ani na této tuning akci někteří naši členové nechyběli a i přes to, že se nás nesešlo mnoho, několik 206tek i přes to, že nepatří zrovna do klubu se zde sešlo. Akce to byla zcela jistě veliká, plná nadupaných aut na které se jezdili volné i měřené sprinty, proběhnul ohňostroj a dokonce i noční neon show, které se dokonce jedna 206ka z klubu účastnila.

Krom oficiálního programu, který určoval tempo CarWars jsme opět grilovali, stejně jako na posledním minisrazu, účastnili se sprintů a vozili se nad zadníma sedačkama 206 cc, která je u nás v klubu a s ní jsme projeli kompletně celou akci, což jen tak někdo neměl ;).

To jak to na akci vypadalo si z následujících fotek asi představit moct nebudete, ale to, že jsme tam byli byť jen v malém počtu si představit z fotek zcela jistě dovedete a co víc? Třeba se příště k nám přidáte a budeme moci mít klubový zábor

Komentáře ke srazu

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.