Peugeot 206 club CZ&SK

Minisraz na CarWars: Milovické války

03.07.2015

Tento víkend (3. – 5. července 2015) proběhla akce s názver CarWars: Milovické války. Tato akce se dříve pořádala na letišti v Mimoni, nicméně i když se jednalo o vůbec první takovouto akci na tomto letišti, byli jsme u toho. Nesešlo se nás zde mnoho, nicméně jsme tu byli.

Jak už tomu bývá, program CarWars určují moderátoři, tentokrát zde byli tři stage, kde se dalo pařit, volné i měřené sprinty a některých z nich jsme se i my sami účastnili.

Jak tato akce vypadala na následujících fotkách sice vidět není, ale fotky našich plechových miláčků rozhodně ano. A to že jsme tam byli jen v malém počtu neznamená, že nás příště nebude více a co víc?! Třeba příště budete i vy mezi námi!

Komentáře ke srazu

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.