Peugeot 206 club CZ&SK

II. sraz našeho klubu v Autocampu Žamberk

18.07.2015

Tento víkend (18. – 19. 7. 2015) se sešel druhý, tedy pokud nepočítáme minisrazy, sraz našeho clubu. Někteří z nás se však již nemohli dočkat a tak jsme se s několika členy viděli již o den dřív. Ten den se grilovalo, pilo, a dokonce vyměňovali světla :D to byla asi nejzajímavější činnost večera. Bohužel přicházející tma nás dohnala k tomu, že jsme to museli s Lukášem dokončit následující ráno a co vše bylo vlastně na pořadu dne ono ráno, kdy jsme světla dodělali?

Vše odstartovalo sobotním vstáváním, které se neslo v duchu tepla. Sluníčko prohřálo stany a tak jsme stávali dříve, než bychom si někteří z nás přáli. Ale i přes brzké probuzení, dnu to na kvalitě nijak neubralo spíše naopak! Po rozkoukání a přivítání nových členů co toto ráno přijeli jsme šly do aquaparku, který byl v areálu campu. Tři tobogány, ze kterých jsme si oblíbili právě jeden – ten nejrychlejší, výřivka a plavecké bazény. Prostě ochlazení v tomto parném dni bylo zapotřebí a rozhodně chybu nemělo.

Dále následovalo seřazení na spanilou jízdu, které ale ještě předcházel oběd. Inu, rozjeli jsme se z campu směrem k Žamberskému náměstí a hledali místo, kde zaparkovat. Nemyslete si, zaparkovat 15 aut není jen tak, nicméně se nám to povedlo a tak první restaurace, když tam přišlo naráz 25 hladových krků z nás jistě měla radost. Zvládli to na výbornou! A co že jsme si dali? Někteří se spokojili s pizzou, jiným přišel k chuti pořádný burger, někdy steak a jindy hranolky, některým klidně i několik jídel najednou.

Nyní přišla ta hlavní chvíle, odjíždíme směrem k přírodnímu bludišti v Brandýse nad Orlicí a jedeme všichni, organizovaně a podle barev za sebou. Podívaná to byla velká, lidé koukali, mávali, tleskali a my jsme se cítili v našich 206kách jako hvězdy. Pak tedy přišel zlom (Teď mi Lukáš promine :D) při kterém jsme se ztratili. Navigace Lukáše, který organizovanou a podle barev seřazenou skupinku, nás zavedla jinam než by jsme chtěli. Naštěstí kruhový objezd uprostřed Brandýsu nad Orlicí byl dostatečně veliký a tak si lidé tohoto malého městečka mohli užít náš průvod ještě jednou :D ale našli jsme to.

Přírodní bludiště byla zábava snad na hodinu, někdo se ztratil, někdo nenašel střed a dokonce jsme se snažili najít střed na čas a pak se stejně rychle vrátit. Svůj čas si již nepamatuji, ale bylo to něco okolo minuty a půl.

Po bludišti následoval slavný návrat, při kterém proběhlo skupinové foto. Po návratu do campu jsme zavítali na jedno malý. Žízeň je žízeň. Večerní koupání nemělo takový úspěch ale i tak jsme se jej někteří zůzastnili (samozřejmně že jsme na tobogánech jezdili střílivý :D aby o nás někdo někde neřekl, že jsme nezodpovědný ;)).

Pak následoval večerní pokec, posezení, popíjení, vodnička. Vše se neslo v ryze přátelském duchu s opravdu skvělou partou lidí. Sám za sebe vám děkuji že jste tak skvělý a rád s váma budu na dalším sraze.

Komentáře ke srazu

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.