Peugeot 206 club CZ&SK

Sobotní minisraz

14.11.2015

Lukáš se po čase zase objevil v Praze a jak bývá jeho zvykem, uspořádal velmi rychlý minisraz v pražských Letňanech. To místo kde se klub již přes rok několikrát sešel, ale tentokrát místo postávání na parkovišti jsme si to namířili rovnou do pozdemních garáží.

Přesto, že byl sraz svolán narychlo, sešlo se zde devět aut a dokonce mezi nás zavítala i jedna 406ka ;). Na srazu jsme se dozvěděli novinky, jako že Ondra má novou 206ku. Pro připomenutí podotknu, že měl na třetím srazu červenou 1.4 a nyní jí vyměnil za GTi. Že Pepa má nově nastříkaný plechový disky na bílou barvu a nebo že Lukáš má novou nálepku klubu. Pokračovalo to přes rozdávání Ždárského deníku, ve kterém nám o nás vyšel článek na zadní stránce a končilo to společnou fotkou a rozloužením.

Pro ty co nebyli máme opět, jak tomu ze všech srazů bývá fotky ;).

Komentáře ke srazu

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.