Peugeot 206 club CZ&SK

IV. Sraz klubu ve Vrbně

15.04.2016

Tento víkend (15.- 17.4 2016) proběhl čtvrtý z našich velkých srazů. Účast byla velká, nechyběla ani smanilá jízda, večerní grilování spojené s dodržováním pitného režimu či nejrůznější soutěžní disciplíny. Jak to ale všechno začalo?

Páteční odpoledne vyráží tři 206ky z Prahy směr Vrbno. Jak se ukázalo, nebyly jsme první, spíše mezi prvníma, Tom, Lukáš a několik dalších je již na svém místě a očekávají další příchozí. Nastává upravit pár drobností, jako instalace HiFi věže, abyl večer bylo z čeho poslouchat hudbu, přívoz grilu, pokec s novými či stávajícími členy, které má člověk možnost vidět jen při této příležitosti a mnoho dalšího.

Vše se nese, jak jinak než v přátelském duchu ale večer se neodmyslitelně blízí, je točené pivko, někdo má i něco tvrdšího, griluje se, panuje pohodová atmosféra. V tu chvíli se ozve hroznej rachod od přijíždějícího vozu - Lukáš... Kam sakra dal křídlo z toho GT? No nic, nevadí. Večer pokračuje, když v tom ho napadlo, že by bylo uplně skvélé vzít folii a zabalit do ní pokud možno co nejvíce aut... No, vzhledem k tomu, že alkohol občas chytré nápady nepřinese, tohle bylo jiné, lepší... Každopádně když jsem se ráno probudil, zjistil jsem, že i mé auto se stalo terčem šikany a tedy nezbývá, než můj opožděný, vánoční dáreček rozbalit :D

Ráno se nese v lehce rozmazaném duchu, začíná se pomalu, postupně fotit, řadí se auta na spanilou jízdu a vyráží se na oběd. Přilehlé oblasti, v nichž jsme nepřehlédnutelní. Mnoho krásných 206tek za sebou. Pravda, hospoda, resp. její dvůr, ke kterému jsme přijeli neměl uplně pro nás kapacitu, ale vešli jsme se. Po obědě, na kterém si někteří dali svíčkovou, jiní steak jsme se řadili na jízdu k letišti, kde opět probíhalo focení. Bohužel ke konci nám počasí vůbec nepřálo a tak po několik minutách stání na letišti začalo pršet, inu, musíme zpět domu. Po dojetí zpět k areálu kempu následují soutěže. V soutěžích bohužel tentokrát nebyly uplně dobře rozvržené kategorie, například když holka hází s lehoučkým kotoučkem, je jasné, že žádný kluk s několikanásobně těžším jí jen ztěží přehodí... což se hned taky ukázalo... no co, tak snad příště budou podmínky férovější :). večer opět grilování, pivko, přátelé, rodina.

Ten večer pro Lukáše, Michala a mě končil zhruba ve 4 ránom bylo o čem mluvit, co rozebrat, inu, najednou jsmě měli filosofický debatní kroužek. Následující ráno začalo fakt pekelnou ránou do očí, když se otevřela chatka, následoval úklid chatek, areálu a všichni postupem času odjížděli zpět do svých domovů.

Akce to byla jinak velmi povedená, mnohým se líbila natolik, že jsme se rozhodli, že příští rok zde budeme znovu, tedy pokud Vrbno máte kousek, rozhodně se přijeďte alespoň podívat, budeme se na vás těšit.

Komentáře ke srazu

Webster | 02.12.2016 11:00
Byl to fakt super sraz :) už aby byl další rok a potkali jsme se tu znova :)

Napsat nový komentář

Všechny své komentáře píši tak, aby byly nápomocné, vstřícné a nikoho neuráželi. V opačném případě žádám, aby byl můj účet zablokován alespoň na týden a po celou dobu jsem neměl možnost nic komentovat.

Zároveň s tímto potvrzuji, že zadaný email byl vyplněn správně, protože vím, že na něj přijde autorizační zpráva a bez jejího potvrzení nebude komentář vidět.